T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Hatay İl Sağlık Müdürlüğü Kırıkhan Devlet Hastanesi

T.C. Sağlık Bakanlığı
Hatay İl Sağlık Müdürlüğü Kırıkhan Devlet Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Nasıl Muayene Olabilirim ?

Güncelleme Tarihi: 18/06/2018

HASTANEMİZE BERABERİNİZDE GETİRMENİZ GEREKEN BELGELER

Hastanemiz Tüm Resmi Kurumlar ve SGK.ile anlaşmalıdır.

Sosyal Güvenceniz Varsa; Sadece T.C. Kimlik belgeleri ile başvurabilirsiniz.

NOT: Eski kimlik belgelerinin T.C. numarası olması gerekmektedir.


Kırıkhan Devlet Hastanesi'ne Gelen;

Sosyal Güvencesi Olan Hastalar: TC Kimlik numaralarıyla Hasta kabülden muayene sırası alabilirler. Doktor muayenesinden geçen hastalar yatışlarına karar verilirse hasta direkt olarak yatış verilen servise giderek işlemlerini yapar.

ÜCRETLİ Hastalar; Poliklinik muayenesinden sonra yatış verilirse vezneye avans ücret yatırılır. TC Kimlik Numaralı belgesiyle hasta kabule gidilir. İşlemleri tamamlanır ve yatacağı servise yönlendirilir.

Not: Yatış işlemlerinde Hasta Kabulde kimlik fotokopileri gerekmektedir. Yatış işlemleri mesai saati içinde ilgili poliklinikten , mesai saati dışında acil servis hasta kabulden yapılmaktadır.

RANDEVU ALIMI

İnternetten randevu alabileceğiniz site adresimiz www.kirikhandh.saglik.gov.tr/ Merkezi Randevu bölümü MHRS'den randevu alabilirsiniz. Randevu alabilmeniz için kimlik bilgilerinizi doğru ve eksiksiz doldurmanız gerekir. Aldığınız randevu günü ve saatindenen geç 15 dakika öncesinde hasta kabul bölümünden fiziki sıra numarası alınmalıdır.

Telefonla randevu 182 No MHRS Sağlık Bakanlığı Merkezi Randevu Servisini Arayarak Telefonla Randevu Alabilmektedirler Aldığınız randevu günü ve saatinden en geç 15 dakika öncesinde hastane bilgi işlem bölümünden fiziki sıra numarası alınmalıdır.